oferta

Oferta

Oferujemy Zarzadzanie Flotą Samochodów Firmowych - świadczymy usługi Outsourcing Zarządzania Flotą

zarządzanie flotą samochodową
Zarządzanie flotą samochodowąOpieka nad serwisemOptymalizacja kosztów flotyZakup pojazdów Audyt FlotySzkolenia pracownikówAplikacja do zarządzania flotąMałe floty samochodoweRozliczanie samochodu i koszty użytkowaniaMonitorowanie flotyWymiana floty LeasingZwroty samochodów
zarzadzanie-flota-samochodowa

Zarządzanie flotą samochodową

Prowadzimy kompleksowo Fleet Management. Sprawdź czym się zajmujemy:

 

 • kontrolujemy przestrzeganie obowiązującej polityki samochodowej Firmy lub pomagamy taką politykę flotową stworzyć
 • wprowadzamy i nadzorujmemy procedury oraz regulamin użytkowania samochodów służbowych
 • dobieramy dla Państwa potrzeb najlepsze rozwiązania w zarządzaniu flotą samochodów firmowych

 • weryfikujemy koszty utrzymania floty
 • prowadzimy kompleksową bazę danych dokumentacji związanej z pojazdami
 • udostępniamy użytkownikom aplikację do zarządzania flotą 
 • zapewmniamy wsparcie użytkownikom pojazdów i administracji w formie HelpDesk 24/7
 • dbamy o zapewnienie nieprzerwanej mobilności 
 • nadzorujemy GPS, przesyłamy raporty jazd użytkowników

 • kontrolujemy przebiegi oraz zużycie paliwa

 • współpracujemy z dostawcami kart paliwowych oraz oferujemy nadzór nad nimi
 • koordynujemy współprace z dostawcami usług leasingowych i najmów samochodów
 • współpracujemy na bieżąco z Zarządem Firmy, Działem Księgowości i Działem HR
 • oferujemy doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów floty samochodowej

Zarządzanie flotą samochodową i mobilnością w firmie

Specjalnością przedsiębiorstwa Individual Fleet Solutions jest zarządzanie pojazdami w firmie. Kompleksowość usługi car fleet management polega przede wszystkim na doborze odpowiednich rozwiązań, dopasowanych do potrzeb i oczekiwań danej działalności. W ramach współpracy zajmujemy się między innymi kontrolowaniem przebiegów oraz zużycia paliwa, a także przygotowywaniem precyzyjnych audytów. Z sukcesem obsługujemy wielu naszych Klientów na terenie całej Polski - zarówno małe, jak i duże firmy.

Jeśli więc szukasz rzetelnego, godnego zaufania partnera, zajmującego się skutecznym zarządzaniem flotą pojazdów drogowych, które na co dzień stosujesz w swoim przedsiębiorstwie - zgłoś się do nas! Możesz powierzyć nam m.in. sprawy związane z zarządzaniem flotą samochodową w firmie z zastosowaniem GPS i dedykowanego do tego oprogramowania. Ponadto także z prywatnym użytkowaniem i opodatkowaniem samochodu służbowego, rejestracją samochodu na firmę, przekazaniem auta służbowego czy sprzedażą firmowego samochodu. Nasi eksperci opracują kompleksowe strategie i dokonają optymalizacji zarządzania flotą aut.

Kompleksowa opieka nad flotą samochodową

Nasza oferta obsługi floty samochodowej i tworzenia systemu do zarządzania flotą oparta jest na wykwalifikowanej kadrze doświadczonych specjalistów, sprawdzonych rozwiązaniach, nowoczesnych metodach i rozbudowanej sieci serwisów. Robimy wszystko, co konieczne, aby procesy zarządzania flotą samochodową były jak najbardziej przejrzyste, opłacalne i zautomatyzowane, koszty serwisowania zredukowane, a mobilność i wymiana pojazdów w pełni płynna. W codziennej pracy dostosowujemy się do obecnych trendów, stawiając na bezpieczeństwo i ekologię. Priorytetem jest dla nas oczywiście zadowolenie Klientów w oparciu o otwartą komunikację z managerem floty samochodowej. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem wykonujemy powierzone nam zadania.

Zarządzanie pojazdami w firmie - profesjonalna obsługa floty samochodowej

Wspieramy przedsiębiorców i fleet managerów w nadzorowaniu floty pojazdów, zarządzaniu i ogólnej obsłudze floty samochodowej. Korzystając z outsourcingu, wszystkie zadania dotyczące kontroli floty możesz powierzyć doświadczonemu partnerowi, który posiada autorskie systemy zarządzania flotą pojazdów np. w firmie transportowej.

Zarządzanie flotą transportową to nie tylko dziedzina operacyjna, ale również strategiczna. Zewnętrzne rozwiązania flotowe zapewniają dodatkowe korzyści, takie jak elastyczność w dostosowaniu się do zmieniających się potrzeb biznesowych oraz dostęp do najnowszych technologii i narzędzi analitycznych, takich jak dostosowany program do konkretnej floty. Obsługa flotowa koordynowana przez wysoko wykwalifikowanego opiekuna floty zapewnia optymalizację korzystania z firmowych pojazdów i oszczędności kosztowe.

Jakie superlatywy zapewnia korzystanie z systemów do zarządzania flotą pojazdów?

Współpracując z Individual Fleet Solutions otrzymujesz dedykowanego opiekuna obsługującego wszystkie procesy związane z zarządzaniem flotą dla firm: monitorowanie przebiegu i wieku pojazdów, kontrolę przestrzegania terminów przeglądów i konserwacji, ewidencję korespondencji dotyczącej wykroczeń drogowych popełnianych przez kierowców, negocjacje warunków ubezpieczenia pojazdów czy analizę i dekretację kosztów związanych z flotą samochodów służbowych. Wszystkie te funkcjonalności pozwolą Ci opracowywać coraz lepsze strategie działania, wprowadzać usprawniania i automatyzować wszelkie działania administracyjne.

Wdrożenie nowoczesnego systemu zarządzania flotą samochodową to również skuteczny sposób na zwiększenie efektywności funkcjonowania firmy, poprawę bezpieczeństwa kierowców, a także obniżenie kosztów związanych z kosztownymi naprawami wynikającymi często z nieterminowych przeglądów oraz większa satysfakcja Klientów.

Zarządzanie flotą pojazdów - rozwiązanie, które powinno zagościć w Twojej firmie

Szukasz fachowców, którzy pomogą Ci w organizowaniu i zarządzaniu procesem wymiany służbowej floty samochodowej? Sprawdź, jakie korzyści możesz zyskać, współpracując z Individual Fleet Solutions. Powierz nam kontrolę floty, a zaoszczędzony czas przeznacz na rozwijanie pozostałych obszarów swojego przedsiębiorstwa!

Individual Fleet Solutions: administrator floty samochodowej

Doskonale wiemy, jak dużym, czasochłonnym i wymagającym wyzwaniem jest zarządzanie samochodami służbowymi, szczególnie w przypadku rozbudowanego zaplecza logistycznego. Należy dobrać najlepszy program do zarządzania flotą pojazdów, monitorować terminy ubezpieczeń, pilnować właściwego obiegu dokumentów i pamiętać o systematycznych przeglądach czy naprawach - wszystkie te czynności wymagają czasu, wiedzy i umiejętności, dlatego najlepiej powierzyć je specjalistom w dziedzinie Car Fleet Management.

W Individual Fleet Solutions z przyjemnością zajmiemy się opieką nad flotą samochodów, dzięki której zarządzanie całym przedsiębiorstwem, a także wyznaczanie realizacji kolejnych pozyskanych zleceń będzie sprawne i skuteczne. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące proponowanych przez nas rozwiązań, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i dostarczamy niezbędnych informacji na temat współpracy z naszą firmą!

FAQ

Zarządzanie Flota obejmuje wszystkie niezbędne czynności związane z użytkowaniem samochodów służbowych w Firmie. Nadzór nad flotą dotyczy zarówno kontroli przebiegów pojazdów, weryfikacji kosztów utrzymania floty, sprawdzania ilości zużywanego przez poszczególne pojazdy paliwa jak i wdrażania jak najlepszych rozwiązań mających na celu optymalizację kosztów i ulepszanie procesów zarządzania flotą. Wiąże się to bezpośredni z wyborem i negocjacją warunków umów oraz systematycznym zbieraniu danych i ich analizie.

Dla małych i średnich flot zdecydowanie lepszym i tańszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług Outsourcing Zarządzania Flotą. Powierzając opiekę nad samochodami specjalistom z zewnętrznej Firmy ponosimy stosunkowo małe koszty zyskując w zamian zarządzanie flotą na bardzo wysokim poziomie. Firmy posiadające duże floty mogą natomiast pozwolić sobie na zatrudnienie w swoich szeregach dobrego Fleet Managera lub stworzenie całego działu floty nadzorując cały proces we własnym zakresie, ale mogą również skorzystać z Usług Zarządzania Flotą i skupić się jedynie na wykonywaniu prac w swojej dziedzinie to rozwiązanie sprawdza się bardzo dobrze w wypadku nowoczesnego modelu prowadzenia firmy i zyskuje coraz większą popularność.

Adres:

ul. Bieszkowicka 71, 80-178 Gdańsk

Telefon:

+48 885 750 450

E-mail:

biuro@ifsolutions.pl