shutterstock_1311340493_(1)

Cennik usług

Wszystkie oferowane przez Naszą Firmę usługi związane z użytkowaniem samochodów w Firmach i zarządzaniem flotą które wykonujemy dla Klientów są wyceniane indywidualnie. Podykotowane jest to zróżnicowaniem zakresu zleconych prac, a także innym potrzebom jakie ma Zleceniodawca. Nasze usługi świadczone są zarówno w pełnym zakresie opieki nad flotą Zarządzanie Flotą która obejmuje w pakiecie większość oferowanych usług jak i wybranych elementach.

shutterstock_1099307402

Zarządzanie Flotą (Fleet Management) – średni zakres cen kształtuje się na poziomie od 100 zł do 200 zł za każdy samochód. W celu szczegółowej wyceny zapraszamy do kontaktu

Opieka nad serwisem (nadzór nad obsługa techniczną Floty) – cena ustalana indywidualnie. W celu szczegółowej wyceny zapraszamy do kontaktu

Audyt Floty (kontrola stanu floty) - cena ustalana indywidualnie. W celu szczegółowej wyceny zapraszamy do kontaktu

Polityka Flotowa (regulamin użytkowania samochodu służbowego) – pomagamy zoptymalizować istniejące już dokumenty Polityki Flotowej, Regulaminu użytkowania samochodów służbowych lub tworzymy je od podstaw - cena ustalana indywidualnie. W celu szczegółowej wyceny zapraszamy do kontaktu

shutterstock_1311340493_(1)

Zakup samochodów do Floty – usługa może być w pełnym zakresie poczynając od momentu wyboru samochodu, negocjacji warunków zakupu po wdrożenie samochodu w Firmie lub zakres może być częściowy obejmujący np. pomoc w wyborze pojazdów czy obliczenie kosztów eksploatacji TCO. - cena ustalana indywidualnie. W celu szczegółowej wyceny zapraszamy do kontaktu

Szkolenia flotowe – szkolenia mogą być przygotowane zarówno dla opiekunów floty czy administracji jak również bezpośrednio dla użytkowników pojazdów. - cena ustalana indywidualnie. W celu szczegółowej wyceny zapraszamy do kontaktu

Inne usługi: - zachęcamy do składania zapytań

shutterstock_673948069

Zarządzanie flotą stanowi obecnie jeden z najważniejszych aspektów działalności firm posiadających i wykorzystujących pojazdy w ramach swojej działalności. Wiąże się to z wieloma wyzwaniami wynikającymi nie tylko z potrzeby optymalizacji kosztów, ale także obowiązków natury prawnej, jak chociażby ochrona danych osobowych (RODO). Wraz z rozbudową bazy logistycznej pojawia się wiele kwestii do rozstrzygnięcia, na przykład czy lepszym wyborem będzie zakup, czy leasing samochodów. W dzisiejszych czasach administrowanie flotą wymaga niewątpliwie zrozumienia szerokiego kontekstu panującego w branży motoryzacyjnej. Dlatego przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na korzystanie z pomocy zewnętrznych specjalistów.


Individual Fleet Solutions oferuje szeroki zakres usług i skuteczne wsparcie w zarządzaniu flotą. W przystępnej cenie opracujemy ofertę dostosowaną specjalnie do potrzeb danej firmy. Zaproponujemy najkorzystniejsze dla niej rozwiązania pozwalające na identyfikację obszarów, w których można poprawić efektywność.

Optymalizacja floty - uniknij zbędnych kosztów!

Zarządzanie flotą przy udziale naszych ekspertów może realnie pomóc w znacznym obniżeniu kosztów związanych z eksploatacją pojazdów. Efektywne monitorowanie zużycia paliwa, planowanie optymalnych tras oraz terminowych przeglądów, to tylko najbardziej oczywiste elementy złożonej polityki flotowej, którą przygotujemy na drodze wnikliwych analiz.

Nasi specjaliści zadbają o wydajne monitorowanie pojazdów w czasie rzeczywistym, weryfikację kosztów ich utrzymania, opiekę nad serwisem, a nawet nadzór nad terminami polis OC/AC. Pomagamy ponadto w rozbudowie istniejącego już Działu Floty. Dobrym rozwiązaniem - także dla małych firm - jest cyfrowe zarządzanie flotą. Poprowadzimy m.in. bazę danych obligatoryjnej dokumentacji i zajmiemy się nadzorowaniem GPS.

Czeka Państwa zakup dodatkowych samochodów, bądź ich wymiana związana z zakończeniem okresu użytkowania pojazdu? Nasi specjaliści przeprowadzą audyt, na podstawie którego określimy stan floty, dokonamy wyceny i ułatwimy sprzedaż posiadanych maszyn. Dzięki współpracy z Individual Fleet Solutions można też skorzystać z atrakcyjnych ofert zakupu i wynajmu pojazdów w oparciu o dobór opłacalnego finansowania i z uwzględnieniem odpowiednich modeli, dostosowanych do potrzeb firmy. Gwarantujemy wsparcie w zarządzaniu flotą w cenie konkurencyjnej do innych ofert na rynku!

Profesjonalne zarządzanie flotą - specjalistyczna wiedza i przyjazny cennik

Wszelkie potencjalnie skomplikowane procesy w sposób klarowny wyjaśniamy podczas przeprowadzanych na życzenie Klienta szkoleń flotowych. Są one skierowane zarówno do użytkowników samochodów, jak i fleet managerów. Wprowadzimy pracowników w zagadnienia bezpiecznego użytkowania pojazdów oraz omówimy wytyczne polityki flotowej firmy. Drugi rodzaj szkoleń jest bardziej rozbudowany i obejmuje tematykę usprawnienia administrowania flotą.

Opracowane przez nas programy to nie tylko poszerzenie wiedzy i przybliżenie aktualnie obowiązujących procedur. Klienci mogą liczyć na późniejsze wsparcie naszych ekspertów we wprowadzaniu w swoich przedsiębiorstwach nowych wytycznych oraz rozwiązań.

Indywidualna oferta i unikalne rozwiązania dla Twojej firmy

Zachęcamy do skorzystania z usług Individual Fleet Solutions z zakresu zarządzania flotą i do zapoznania się z cennikiem! Doskonale rozumiemy złożone potrzeby i wysokie oczekiwania wynikające ze specyfiki danej branży. Z przyjemnością przygotujemy indywidualną ofertę, ściśle dostosowaną do unikalnych wymagań Państwa firmy.

Adres:

ul. Bieszkowicka 71, 80-178 Gdańsk

Telefon:

+48 885 750 450

E-mail:

biuro@ifsolutions.pl