oferta

Oferta

Oferujemy Zarzadzanie Flotą Samochodów Firmowych - świadczymy usługi Outsourcing Zarządzania Flotą

zarządzanie flotą samochodową
Rozliczanie samochodu i koszty użytkowaniaZarządzanie flotą samochodowąOpieka nad serwisemOptymalizacja kosztów flotyZakup pojazdów Audyt FlotySzkolenia pracownikówAplikacja do zarządzania flotą
system-monitoringu-gps

Aplikacja do zarządzania flotą

W dobie cyfryzacji i zaawansowanej technologii wiele firm decyduje się na wdrożenie systemu satelitarnego monitorowania pojazdów GPS. Umożliwia on bieżące śledzenie samochodów służbowych, gwarantując większą kontrolę nad flotą oraz optymalizację kosztów eksploatacji. Aktualnie monitoring aut GPS zalicza się do kluczowych narzędzi dla firm transportowych, dostawczych czy usługowych, które w swojej codziennej działalności wykorzystują pojazdy służbowe.

 

Jakie korzyści niesie system monitorowania pojazdów GPS?

 

Korzystanie z systemów monitorowania pojazdów przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim monitoring samochodów GPS ułatwia zarządzanie flotą. Pozwala na lokalizowanie oraz kontrolę wykorzystania pojazdów. Takie rozwiązanie jest nieocenione zwłaszcza w sytuacjach awaryjnych, gdy konieczne jest szybkie umiejscowienie danej jednostki.

 

 

Monitorowanie samochodu GPS daje także możliwość analizy tras, jakie pokonują pojazdy, co jest niezwykle przydatne w optymalizacji kosztów paliwa czy planowania przejazdów. Dzięki dokładnym danym z GPS, monitoring samochodów ułatwia menedżerowi floty rozplanowanie trasy tak, by uniknąć korków i zbędnych postojów, co prowadzi do skrócenia czasu jazdy.

 

Ponadto, dzięki tej technologii można kontrolować czas pracy kierowców oraz obserwować ich zachowanie na drodze. Stwarza to podstawę do analiz pod kątem stylu jazdy i późniejszego doszkalania kadry w zakresie zużywania paliwa i osiągnięcia w ten sposób redukcji wydatków.

Monitorowanie samochodów GPS - nowoczesne rozwiązanie dla Twojej floty

Do głównych celów współczesnych systemów monitoringu floty GPS należy zwiększenie bezpieczeństwa kierowców oraz pojazdów. Rejestrowanie prędkości i reagowanie na ewentualne nieprawidłowości w zachowaniu kierowców minimalizuje niebezpieczeństwo wypadków drogowych. Monitorowanie auta GPS to także możliwość szybkiego zareagowania na nieautoryzowane użycie pojazdu lub jego kradzież.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani wprowadzeniem nowoczesnych technologii do zarządzania flotą swojej firmy, zachęcamy do nawiązania współpracy! Oferujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania w zakresie monitorowania pojazdów GPS. Nasi specjaliści pomogą w doborze, zwracając uwagę na to, jakie konkretne funkcje oferuje dany system monitoringu GPS, aby dostosować go do konkretnych potrzeb Państwa działalności. Zadbamy, by był kompatybilny z narzędziami administrowania flotą, aby efektywnie pozyskiwać w czasie rzeczywistym cenne informacje. Śledzenie samochodów służbowych stanie się łatwiejsze i bardziej efektywne. Wspólnie z Individual Fleet Solutions zyska się lepszą kontrolę nad swoimi pojazdami i zwiększy bezpieczeństwo kierowców na drodze!

Adres:

ul. Bieszkowicka 71, 80-178 Gdańsk

Telefon:

+48 885 750 450

E-mail:

biuro@ifsolutions.pl