oferta

Oferta

Oferujemy Zarzadzanie Flotą Samochodów Firmowych - świadczymy usługi Outsourcing Zarządzania Flotą

zarządzanie flotą samochodową
Zarządzanie flotą samochodowąOpieka nad serwisemOptymalizacja kosztów flotyZakup pojazdów Audyt FlotySzkolenia pracownikówAplikacja do zarządzania flotąMałe floty samochodoweRozliczanie samochodu i koszty użytkowaniaMonitorowanie flotyWymiana floty LeasingZwroty samochodów
system-monitoringu-gps

Aplikacja do zarządzania flotą

Z przyjemnością prezentujemy naszą aplikację mobilną, zaprojektowaną z myślą o optymalizacji zarządzania flotą pojazdów. Aplikacja ta oferuje użytkownikom kompleksowy wgląd w kluczowe informacje dotyczące ich pojazdów. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownicy mają łatwy dostęp do takich danych jak terminy przeglądów technicznych, przebieg do następnego przeglądu, aktualny stan licznika, terminów i numeru polisy ubezpieczeniowej a także ważnych dokumentów - np. dowodu rejestracyjnego czy karty paliwowej. 

 

Co więcej, nasza aplikacja do zarządzania flotą umożliwia szybkie i wygodne zgłaszanie wszelkich usterek mechanicznych. Użytkownicy mogą dołączyć zdjęcia uszkodzeń, co znacznie ułatwia diagnozę problemu. Podobnie w przypadku konieczności wykonania czynności serwisowych – np. gdy na wyświetlaczu pojazdu pojawi się komunikat serwisowy – użytkownicy mogą natychmiast przekazać te informacje bezpośrednio do naszego systemu zarządzania flotą.

 

Aplikacja mobilna jest też doskonałym narzędziem zarówno dla Fleet Managera, jak i osoby zajmującej się administracją floty. Oprócz możliwości wglądu w system flotowy w dowolnym miejscu i czasie na urządzeniu mobilnym - takim jak smartfon lub tablet - aplikacja do zarządzania flotą daje również możliwość tworzenia elektronicznych protokołów wydawania lub zwrotu samochodów, a przy tym załączania zdjęć wszelkich uszkodzeń, zabrudzeń czy ogólnego stanu pojazdu. Pozwala ona także tworzyć opisy i notatki w czasie rzeczywistym, a te automatycznie wprowadzane są do bazy danych systemu. Dzięki funkcjom aplikacji mobilnej, przekazując samochód z poziomu „Fleet Manager – Użytkownik” lub „Użytkownik – Użytkownik”, wprowadzamy też w łatwy sposób aktualne dane samochodu oraz dane zdającego i wydającego w czasie rzeczywistym, eliminując czasochłonne wypełnianie dokumentów i późniejsze ich skanowanie, optymalizując i upraszczając cały proces.

 

W dobie cyfryzacji i zaawansowanej technologii wiele firm decyduje się na wdrożenie systemu satelitarnego monitorowania pojazdów GPS. Umożliwia on bieżące śledzenie samochodów służbowych, gwarantując większą kontrolę nad flotą oraz optymalizację kosztów eksploatacji. Aktualnie monitoring aut GPS zalicza się do kluczowych narzędzi dla firm transportowych, dostawczych czy usługowych, które w swojej codziennej działalności wykorzystują pojazdy służbowe.

Jakie korzyści niesie system monitorowania pojazdów GPS?

Korzystanie z systemów monitorowania pojazdów przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim monitoring samochodów GPS ułatwia zarządzanie flotą. Pozwala na lokalizowanie oraz kontrolę wykorzystania pojazdów. Takie rozwiązanie jest nieocenione zwłaszcza w sytuacjach awaryjnych, gdy konieczne jest szybkie umiejscowienie danej jednostki.

Monitorowanie samochodu GPS daje także możliwość analizy tras, jakie pokonują pojazdy, co jest niezwykle przydatne w optymalizacji kosztów paliwa czy planowania przejazdów. Dzięki dokładnym danym z GPS, monitoring samochodów ułatwia menedżerowi floty rozplanowanie trasy tak, by uniknąć korków i zbędnych postojów, co prowadzi do skrócenia czasu jazdy.

 

Ponadto, dzięki tej technologii można kontrolować czas pracy kierowców oraz obserwować ich zachowanie na drodze. Stwarza to podstawę do analiz pod kątem stylu jazdy i późniejszego doszkalania kadry w zakresie zużywania paliwa i osiągnięcia w ten sposób redukcji wydatków.

Monitorowanie samochodów GPS - nowoczesne rozwiązanie dla Twojej floty

Do głównych celów współczesnych systemów monitoringu floty GPS należy zwiększenie bezpieczeństwa kierowców oraz pojazdów. Rejestrowanie prędkości i reagowanie na ewentualne nieprawidłowości w zachowaniu kierowców minimalizuje niebezpieczeństwo wypadków drogowych. Monitorowanie auta GPS to także możliwość szybkiego zareagowania na nieautoryzowane użycie pojazdu lub jego kradzież.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani wprowadzeniem nowoczesnych technologii do zarządzania flotą swojej firmy, zachęcamy do nawiązania współpracy! Oferujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania w zakresie monitorowania pojazdów GPS. Nasi specjaliści pomogą w doborze, zwracając uwagę na to, jakie konkretne funkcje oferuje dany system monitoringu GPS, aby dostosować go do konkretnych potrzeb Państwa działalności. Zadbamy, by był kompatybilny z narzędziami administrowania flotą, aby efektywnie pozyskiwać w czasie rzeczywistym cenne informacje. Śledzenie samochodów służbowych stanie się łatwiejsze i bardziej efektywne. Wspólnie z Individual Fleet Solutions zyska się lepszą kontrolę nad swoimi pojazdami i zwiększy bezpieczeństwo kierowców na drodze!

Adres:

ul. Bieszkowicka 71, 80-178 Gdańsk

Telefon:

+48 885 750 450

E-mail:

biuro@ifsolutions.pl